Oto Günaçdı | Hakkımızda
15504
page-template-default,page,page-id-15504,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-3,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Hakkımızda

OTO GÜNAÇDI

Otomotiv Servis Ekipmanlarında 30 yılı aşkın tecrübemiz ve hiçbir şekilde ödün vermediğimiz kalite anlayışımızla sektörümüze hizmet vermekteyiz. Otomotiv sektörünün dünyada bilinen tüm dev markaları ile yurt içinde yıllardır çalışmaktayız. Üretmiş olduğumuz ürünler bu markaların servislerinde ve eğitim merkezlerinde hizmet vermektedir. Servis Ekipmanları haricinde Ticari Araçların Stepnelerinin çalınmasına karşı önlem olarak geliştirdiğimiz ve 8 farklı marka araç için özel tasarladığımız 16 ayrı model Stepne Emniyet Kilit Sisteminin üretimi yapmaktayız. Yapmış olduğumuz sistemler araçların yapısına uygun olup, araca herhangi bir zarar vermeden monte edilmek ve aracın estetiğini bozmayacak şekilde tasarlanmış ürünlerdir.
Bu üretimlerimizin dışında tamamen size özel tasarımlarda yapmaktayız. Aklınızdaki proje veya fikir ile gelmeniz yeter. Sizin için projelendirip imal etmek bizim işimiz.

Bizi tercih eden değerli müşterilerimizden bazıları :

Oto Günaçdı, Otomotiv sektörünün dünya çapında dev markaları ile yıllardır çalışmaktadır. Üretmiş olduğumuz ürünler bu markaların servislerinde ve eğitim merkezlerinde hizmet vermektedir.